Masaż twarzy Szczecin

Myśląc o masażu, większość osób wyobraża sobie masaż ramion oraz pleców, tymczasem masować można niemalże wszystkie części ciała, w tym również twarz. Masaż twarzy w Wellspring Thai Massage stosowany jest najczęściej w leczeniu chorób związanych ze skórą oraz mięśniami twarzy, jednak nie tylko, ponieważ ma on także działanie odmładzające. Z biegiem lat nasza skóra traci elastyczność oraz sprężystość, przez co zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki. Objawy starzenia skóry można próbować załagodzić różnego rodzaju preparatami lub też medycyną estetyczną, jednak skutecznym, przyjemnym i naturalnym będzie poddawanie się regularnemu masażowi wykonywanemu przez naszych specjalistów.

masaż twarzy Szczecin

Profesjonalny masaż twarzy w gabinecie Wellspring Thai Massage

Podczas wykonywania masażu twarzy ze skóry usuwane są obumarłe komórki naskórka. Dodatkowo, dzięki masażowi, następuje rozszerzenie się naczyń krwionośnych, a komórki budujące skórę otrzymują dużą dawkę tlenu. Efektem takiego masażu jest gładka, promienna i elastyczna cera, która wygląda młodziej. Warto również wiedzieć, że po wykonaniu takiego masażu, skóra o wiele lepiej wchłania składniki aktywne, znajdujące się w kosmetycznych preparatach. Masaż twarzy jest więc doskonałym lekarstwem zarówno w przypadku stresującego dnia, jak i podczas zwalczania oznak starzenia się skóry.

Jeśli poszukują Państwo wykwalifikowanych masażystów zajmujących się masażem, to nie mogliście trafić lepiej. Nasz zespół to doświadczona kadra, posiadająca niezbędne umiejętności, by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Masaż to prosty i sprawdzony sposób, by móc cieszyć się gładką i promienną twarzą bez zmarszczek oraz oznak zmęczenia!

Szczecin - masaż twarzy