Masaż tajski w szczecińskim gabinecie masażu

Tradycyjny masaż tajski przyczynia się do zachowania zdrowia i zapobiega chorobom przez długie lata. W Tajlandii, gdzie masaż jest wielowiekową tradycją, rząd utrzymuje i certyfikuje niezliczoną ilość Szkół Masażu Tajskiego w całym kraju, a gabinety tradycyjnego masażu tajskiego dostępne są praktycznie wszędzie. To doskonały i sprawdzony sposób na relaks i rozluźnienie po ciężkim dniu, który zaczyna doceniać coraz więcej osób. Jeżeli pragną Państwo zakosztować tej wyjątkowej przyjemności, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty masażu relaksacyjnego w naszym komfortowym gabinecie Wellspring Thai Massage w samym centrum Szczecina. Masaż tajski łączy ze sobą techniki refleksologii (masażu stóp), jogi oraz akupresury. Jest to masaż całego ciała, który koncentruje się przede wszystkim na rozciąganiu oraz uciskaniu miejsc bolących. Nie każdy wie, że masaż relaksacyjny przyczynia się między innymi do:

  • - poprawy elastyczności ciała
  • - poprawy zakresu ruchów kończyn
  • - poprawy ogólnego samopoczucia
  • - zmniejszenia problemów wynikających ze stresu
  • - złagodzenia bólu powodowanego przez skurcze
Co więcej, dostarcza on również uczucia lekkości i odprężenia po stresującym dniu!

masaż relaksacyjny Szczecin

Czym jest masaż relaksacyjny?

Masażem cieszącym się równie dużą popularnością jest masaż relaksacyjny. Pobudza on zarówno mięśnie, układ krążenia, jak i skórę, mając także zbawienny wpływ na układ nerwowy. Równoważy on negatywne reakcje na stres, likwidując tym samym mimowolne napięcia mięśni oraz przywracając właściwe krążenie oraz ciśnienie krwi. Masaż relaksacyjny wykorzystywany jest jako jedna z wielu metod terapeutycznych, relaksacyjnych oraz kosmetycznych. Jego głównym celem jest oczywiście zmniejszenie lub też całkowite pozbycie się napięcia psychicznego oraz mięśniowo-nerwowego, dzięki czemu osoba masowana uzyskuje stan całkowitego rozluźnienia i odprężenia.

Warto wiedzieć, że umiejętność relaksowania się w dzisiejszych czasach jest bardzo cenna, szczególnie, że dużo osób poszukuje pomocy związanych z likwidacją stresu u lekarzy. Skarżą się oni na bóle głowy, karku, kręgosłupa, słabą zdolność koncentracji, czy też ciągłe zmęczenie. W przypadku podobnych objawów, doskonałym rozwiązaniem może okazać się wizyta u profesjonalnego masażysty zajmującego się masażem relaksacyjnym. Jest to doskonały i sprawdzony sposób na rozluźnienie całego ciała i zapomnienie o codziennych problemach. Masaż relaksacyjny przynosi ulgę w stanach utrzymującego się napięcia mięśniowego i łagodzi stres, dlatego też coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z jego dobroczynnych właściwości.

Szczecin - masaż relaksacyjny