Masaż kamieniami

Masaż kamieniami znany jest już od czasów starożytnych. Opiera się on na teorii przepływu energii przez ludzki organizm. Jest to doskonała metoda na odprężenie i relaks, w szczególności po stresującym dniu lub też długotrwałym wysiłku fizycznym. Masaż kamieniami poprawia pracę serca, pomaga w walce z usuwaniem cellulitu oraz przyczynia się do poprawy samopoczucia. Tajemnicą jego skuteczności jest masowanie miejsc znajdujących się wzdłuż kręgosłupa, w których to, wedle dalekowschodnich wierzeń, znajdują się tzw. czakry, czyli ośrodki energii.

Czakry stymulują pracę gruczołów, które produkują hormony niezbędne do życia. Podczas masażu kamieniami, owe kamienie rozkładane są w oparciu o mapę czakr umiejscowionych na ludzkim ciele. Ciepłe kamienie, położone na miejscu czakry, a następnie przesunięte wzdłuż meridianów powodują, że organizm zaczyna odblokowywać przepływ energii. Czakry są układem niezwykle złożonym i poza tymi najważniejszymi (podstawy korony i serca) istnieje jeszcze ponad 300 nieco mniejszych. Warto również wiedzieć, że energia w nich zablokowana ma negatywny wpływ na organizm człowieka oraz funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Dlatego tak ważne jest, by korzystając z masażu ciepłymi kamieniami, uwalniać dobrą energię, osiągając zdrowie i relaks.

masaż kamieniami Szczecin

Profesjonalny masaż kamieniami w Szczecinie

Jeśli poszukują Państwo wykwalifikowanych masażystów zajmujących się masażem kamieniami w Szczecinie, to nie mogliście trafić lepiej. Nasz zespół to doświadczona kadra, posiadająca niezbędne umiejętności, by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasz salon masażu to grupa wykwalifikowanych masażystek, dla których praca jest również ich pasją, którą nieustannie starają się rozwijać, by móc zaoferować wszystkim Klientom usługi na najwyższym poziomie. To między innymi dlatego cieszymy się tak dużym uznaniem wśród osób poszukujących miejsca, w którym mogliby się bez przeszkód zrelaksować.

Szczecin - masaż kamieniami