Masaż tajski Szczecin

Szacuje się, że masaż tajski stworzono 2500 lat temu, wykorzystując wiedzę z zakresu medycyny, jogi oraz ajurwedy. To oryginalne połączenie refleksologii, rozciągania, technik akrupresury oraz medytacji, charakteryzujące się wykorzystywaniem różnych części ciała osoby masującej w znacznie większym stopniu, niż ma to miejsce w przypadku innych technik masażu. Wszystkie osoby poszukujące masażu tajskiego w Szczecinie serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu. Możemy Państwu zaoferować profesjonalny i relaksujący masaż, który pozwoli na odprężenie po długim i ciężkim dniu.

Wykonywany przez nas masaż tajski w Szczecinie polega punktowym uciskaniu oraz rozciąganiu mięśni. Osoba masowana znajduje się w różnych pozycjach, dzięki którym jej mięśnie są napinane, a jednocześnie jest ona w stanie osiągnąć stan uspokojenia i rozluźnienia umysłu. Masaż tajski to również refleksologia polegająca na masażu różnych punktów znajdujących się na stopach, które są odzwierciedleniem danych narządów wewnętrznych. Masażysta bazuje na wiedzy na temat linii energetycznych, które przebiegają wzdłuż ciała człowieka, ponieważ masaż punktów na tych właśnie liniach jest gwarancją właściwego przepływu energii.

masaż tajski Szczecin Stare Miasto

Profesjonalny masaż tajski w samym sercu Szczecina

Poszukując profesjonalnego masażu w Szczecinie, warto jest zapoznać się z ofertą naszego gabinetu. Dysponujemy certyfikowaną, doświadczoną, wykwalifikowaną kadrą. Dobra masażystka tajska jest w stanie zidentyfikować wszystkie małe i duże mięśnie ciała i stwierdzić, które z nich sprawiają Państwu problemy. Gdy zawitają Państwo do Wellspring oferującego tajski masaż w Szczecinie, przekonają się Państwo sami, jak wiele korzyści dla ciała i ducha przynosi taki masaż. Będą mogli Państwo rozkoszować się przyjazną atmosferą, ekskluzywnym wyposażeniem i wysokim standardem higieny w salonie. Zaskoczy Państwa nieprzeciętnie pozytywny wpływ tej pradawnej formy terapii.

Każdą osobę zainteresowaną masażem, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu. Masaż to prosty i sprawdzony sposób, by móc zapewnić sobie relaks po długim i ciężkim dniu. Tajski masaż, oprócz wartości odprężających, charakteryzuje się również właściwościami zdrowotnymi, dlatego też polecany jest wielu osobom borykającymi się z różnego rodzaju schorzeniami. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

masaż tajski w Szczecinie