Cena masażu i Spa w Szczecinie

Współcześnie część osób w dalszym ciągu ma opory przed korzystaniem z usług masażu oraz SPA, a wszystko to w obawie przed koniecznością wydawania dużych sum pieniędzy. Tymczasem okazuje się, że cennik masażu w Szczecinie może być korzystny i nie musi odstraszać!

SPA Szczecin cena

Jakie są ceny SPA w Szczecinie?

Gabinety SPA nie są już dziś odbierane, jako miejsce zarezerwowane wyłącznie dla bogaczy, co nas bardzo cieszy. To doskonałe miejsce relaksu oraz wypoczynku po ciężkim i stresującym dniu dla każdego. Wizyta w SPA może być także oryginalnym prezentem dla drugiej osoby, który przyniesie niezapomniane doświadczenia. Wszystkie osoby zainteresowane ceną szczecińskiego SPA, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

masaż Szczecin cennik

Cena masażu w Szczecinie

Proponujemy Państwu atrakcyjne ceny masażu w Szczecinie. Dzięki temu mogą Państwo odprężyć się bez konieczności wydawania zawyżonych sum pieniędzy. Warto wiedzieć, że masaż ma nie tylko właściwości relaksujące, ale również lecznicze, dlatego też polecany jest wielu osobom w różnym wieku. To przyjemny, a przy tym zdrowy sposób na miłe spędzenie popołudnia.

masaż Szczecin cena

Atrakcyjny cennik masażu w Szczecinie

Wszystkie osoby zainteresowane atrakcyjnymi cenami masażu w Szczecinie, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, spośród której każdy z Państwa z pewnością znajdzie coś dla siebie. To prosty i sprawdzony sposób, by móc zapewnić sobie relaks po długim i ciężkim dniu.

Wypróbuj naszą ofertę: 30 minut masażu stóp, głowy lub ramion 70 złotych

Usługa
60 min
90 min
120 min
Tradycyjny masaż tajski
130 zł
180 zł
220 zł
Masaż tajski olejkami
170 zł
240 zł
300 zł
Masaż tajski Hot Stone/gorącymi stemplami
150 zł
200 zł
240 zł
Masaż tajski twarzy
100 zł
-
-
Masaż tajski stóp
120 zł
-
-
Masaż tajski głowy, ramion oraz pleców
130 zł
-
-